تبلیغات
هنرستانی ها - برگزاری نمایشگاه عکس پازل در شهرستان نـــور
تاریخ : یکشنبه 12 آبان 1392 | 10:52 ب.ظ | نویسنده : زهرا علیزاده

به گزارش قاصدک چمستان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور،نمایشگاه انفرادی عکس هنرمند جوان پریسا قلی نژاد با عنوان پازل در هنرستان توحید شهرستان نور از 11 لغایت 16 آبان به مناسبت 13 آبان و هفته کتاب پذیرای عموم و علاقمندان به هنر عکاسی است. 

محمد محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور نیز در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت : هنرمندان جوان نیاز به حمایت های مسئولین و اساتید خود داشته و همچنان که در گذشته نیز گفته ایم از هنرمندان جوان شهرستان و انجمن های هنری حمایت کرده و باید سعی بر آموزش آینده سازان فرهنگ و هنر و ادب این مرزوبوم داشته باشیم. 

وی ادامه داد : طی جلسه ای که با کارشناسان این اداره داشته و با موافقت مدیریت هنرستان توحید نیز هراه بوده است انشاء الله ورک شاپ های هنری و کارگاه های آموزشی را در زمینه های هنری خصوصا گرافیک و عکس در هنرستان برگزار خواهیم کرد.

 پریسا قلی نژاد هنرمند عکاس و هنرهای تجسمی در این خصوص گفت : پازل نخستین نمایشگاه انفرادی بنده بوده که با همت انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور و مدیریت هنرستان غیردولتی توحید برپاشده و در این نمایشگاه 22 اثر عکس با چیدمان عمودی و در سه قسمت تصویر ، برش و پازل با موضوع آزاد به نمایش در آمده است. 

وی ادامه داد : امیدوارم این نمایشگاه عکس را در سطح دبیرستان های شهرستان نور نیز برپا کنم و این حرکت باعث شود علاقمندان به هنرعکاسی نیز بر امر آموزش وبه نمایش گذاشتن آثارعکس خود تشویق شوند.
طبقه بندی: اطلاعیه،
برچسب ها: نمایشگاه عکس، قاصدک چمستان، هنرستان،

  • گور
  • گلوله
  • قالب وبلاگ
  • موسیا